Kritikat ndaj Qeverisë Kurti, reagon deputetja e VV-së

Aktuale

Kritikat ndaj Qeverisë Kurti, reagon deputetja e VV-së

Nga: A.SH Më: 17 prill 2021 Në ora: 19:10
Vetëvendosje

Deputetja e VV-së, Arbëreshë Kryeziu Hyseni ka reaguar në lidhje me kritikat ndaj Qeverisë Kurti duke thënë se janë të pritshme sepse Qeveria Kurti i ka prekur në pikë neurologjike.

Sipas saj, 14 shkurti është pikëprerje e qartë mes krimit, korrupsionit, shantazhit në njërën anë dhe në anën tjetër drejtësisë e interesit të përgjithshëm.

Postimi në Facebook:

14 shkurti është pikëprerje e qartë mes krimit, korrupsionit, shantazhit në njërën anë dhe në anën tjetër drejtësisë e interesit të përgjithshëm.

Shumë njerëz kanë fituar e përfituar teksa shumica ka vuajtur. Shumë njeriu është blerë e shumë njeriu nën petkun e neutralitetit ka qenë megafon i regjimit të vjetër.

Qeveria Kurti i ka prekur në pikë neuralgjike. Tash këto reagime janë të pritshme. Por, drejtësia dhe e vërteta do të triumfojnë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat