Meta e quan Haradinajn gjigant të kombit

Aktuale

Meta e quan Haradinajn gjigant të kombit

Më: 17 prill 2021 Në ora: 22:25
Ilir Meta dhe Ramush Haradinaj

"Përherë kënaqësi të takohem me Gjigantin e Kombit".

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është takuar me kreun e partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Me këtë rast, Meta ka shpërndarë në llogarinë e tij në Facebook ku e ka quajtur Haradinajn, gjigant të kombit shqiptar.

“Përherë kënaqësi të takohem me Gjigantin e Kombit”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat