Hoxha thotë se Vuçiç po shqetësohet për të ardhmen e Ramës, kjo është arsyeja

Aktuale

Hoxha thotë se Vuçiç po shqetësohet për të ardhmen e Ramës, kjo është arsyeja

Nga: A.Z Më: 19 prill 2021 Në ora: 10:57
Edi Rama dhe Aleksander Vuçiç

Elvis Hoxha, ish-këshilltar i Albin Kurtit, përmes një postimi në facebook ka thënë se e ardhmja e Vuçiçit dhe Ramës është e njëjtë.

Sipas tij, kjo është arsyeja se pse Vuçiçi shqetësohet për të ardhmen e Ramës.

Ai ka shtuar se atë që nuk e kuptojmë është se pse këta i përkasin të njëjtës parti, përcjell “Bota sot”.

Postimi i plotë:

Vuçiçi po shqetësohet për të ardhmen e Ramës. Sepse e ardhmja e tyre është e njëjtë. Pastaj na tha që pas Bashës është Berisha. A thua se nuk e dimë ne se Basha dhe Berisha i përkasin të njëjtës parti. Ajo që nuk kuptojmë ne është se përse Rama dhe Vuçiçi i përkasin të njëjtit parti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat