“Adem Jasharin nuk e bën të madh as gota e rakisë e as cigarja, por lufta deri në vetëflijim”

Aktuale

“Adem Jasharin nuk e bën të madh as gota e rakisë e as cigarja, por lufta deri në vetëflijim”

Nga: G.B Më: 20 prill 2021 Në ora: 11:03
Adem Jashar

Profesori Anton Kolaj ka reaguar lidhur me debatin që u bë së fundmi për komandantin legjendar, Adem Jashari.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se Adem Jasharin nuk e bën të madh as gota e rakisë e as cigarja, por e ka bërë lufta për komb e liri, deri në vetëflijim, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë:

I madhi i kombit tonë Adem Jasharin nuk e banë te madh as gota e rakisë dhe as ajo cigarja qe e paska pas ruajt për me vonë. Te madh e ka ba lufta, deri ne vetëflijim, për komb dhe për liri!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat