Bashkëpunëtori i ngushtë i Nasim Haradinajt ka disa fjalë për ish-komandantin e UÇK-së, tregon kur do të lirohet

Aktuale

Bashkëpunëtori i ngushtë i Nasim Haradinajt ka disa fjalë për ish-komandantin e UÇK-së, tregon kur do të lirohet

Nga: N. H Më: 21 prill 2021 Në ora: 00:05
Nasim Haradinaj

Bashkëpunëtori i ngushtë i Nasim Haradinajt, Rrahim Hashimi, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka parashikuar lirimin e ish-komandantit të UÇK-së, përcjell “Bota sot”.

“Së shpejti do të jesh i lirë dhe faqebardhë”, kështu ka shkruar Hashimi në profilin e tij në Facebook..

Kujtojmë se Nasim Haradinaj është arrestuar më 25 shtator në Prishtinë dhe u transferuan në qendrën e paraburgimit në Hagë.

Ja shkrimi i tij:

Edhe kur dielli perëndon, drejtësia triumfon!

Së shpejti do të jesh i lirë dhe faqebardhë.

 

Edhe kur dielli perendon, drejtësia triumfon! Së shpejti do të jesh i lirë dhe faqebardh.

Posted by Rrahim Hashimi on E martë, 20 April 2021
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat