PSD-ja mbledh 10 mijë nënshkrime për faljen e gjobave

Aktuale

PSD-ja mbledh 10 mijë nënshkrime për faljen e gjobave

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 17:36
Foto ilustrim

Partia Socialdemokrate ka arritur t’i mbledh 10 mijë nënshkrime për peticionin për faljen e gjobave të shqiptuara gjatë pandemisë ndaj qytetarëve dhe bizneseve.

Postimi i plotë:

Ky është projektligji për faljen e gjobave të pandemisë. Projektligji mori mbështetjen e 10 128 qytetarëve përmes peticionit. Gjatë kësaj jave i njëjti do të dorëzohet zyrtarisht në Kuvend.

Faleminderit secilit që ka nënshkruar! Faleminderit secilit që ka ndihmuar!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat