Në Gjakovë shkojnë për ngushëllime Konjufca, Kurti dhe Osmani

Aktuale

Në Gjakovë shkojnë për ngushëllime Konjufca, Kurti dhe Osmani

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 15:36
Foto nga vendi i ngjarjes

Tre udhëheqësit e shtetit, presidentja Vjosa Osmani, kryeparlamenari Glauk Konjufca dhe kryeministri Albin Kurti, kanë shkuar sot për ngushëllime në fshatin Devë të Gjakovës te familja Binakaj që dje i dha lamtumirën e fundit Valentina dhe Erlinda Binakajt.

Nënë e bijë humbën jetën tragjikisht në aksidentin në Kroaci.

Tre liderët ngushëlluan familjarët për humbjen e tyre në të pamën që po qëndron ende e hapur në këtë

Nga aksidenti tragjik të vdekur mbetën 10 persona dhe 40 të tjerë të lënduar.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat