Astrit Dehari, Mon Balaj e Arben Xheladini po rrotullohen në varr- saherë dikush nga VV po thirret në emrin e tyre - Bota Sot
Astrit Dehari, Mon Balaj e Arben Xheladini po rrotullohen në varr- saherë dikush nga VV po thirret në emrin e tyre

Aktuale

Astrit Dehari, Mon Balaj e Arben Xheladini po rrotullohen në varr- saherë dikush nga VV po thirret në emrin e tyre

Më: 5 janar 2018 Në ora: 17:35
Varrimi i Astrit Deharit

Lëvizja Vetëvendosje po përballet me kohën më të keqe që nga dalja në skenë e kësaj partie. Ndasitë tashme kanë filluar të shpërfaqen edhe me dorëheqje e largime nga kjo parti.

Anëtarët e kësaj partie po kujtojnë aktivistët e ndjerë të Vetëvendosjes. Arben Xheladini, Mon Balaj si dhe Astrit Dehari, të cilët, në mënyra dhe kohë të ndryshme vidqën të veshur me petkun e kësaj partie dhe idealeve që ata përfaqësonin.

Deputeti Fisnik Ismaili ka thënë që me ndodhitë e fundit, këta të tre, ‘po rrotullohen në varr saherë që po u përmendet emri’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera