Nesër takimi koordinues për komisionin e Stabilizim-Asociimit BE-Kosovë - Bota Sot
Nesër takimi koordinues për komisionin e Stabilizim-Asociimit BE-Kosovë

Aktuale

Nesër takimi koordinues për komisionin e Stabilizim-Asociimit BE-Kosovë

Më: 14 janar 2018 Në ora: 07:55
Komisioni i Përbashkët Parlamentar për Stabilizim-Asociim

Nesër mbahet takimi koordinues për mbledhjen e Komisionit të Përbashkët Parlamentar për Stabilizim-Asociim, BE-Kosovë.

Në këtë takim pritet të diskutohet për përgaditjen dhe temat që do të diskutohen në takimin e ardhshëm të komisionit të përbashkët për Stabilizim-Asociim, BE-Kosovë.

Takimi mbahet në Kuvendin e Kosovës, duke filluar në orën 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera