Kryeministri Haradinaj takohet me ambasadorin Delawie - Bota Sot
Kryeministri Haradinaj takohet me ambasadorin Delawie

Aktuale

Kryeministri Haradinaj takohet me ambasadorin Delawie

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 20:29
Haradinaj dhe Delawie

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj nesër do të takohet me ambasadorin e SHBA-ve, Greg Delawie.

Ky takim do të zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë.

Takimi mbahet në ora 11 e 30, ndërsa arsyeja nuk dihet.

Përveç faktit që Delawie disa minuta më parë ka reaguar për listat e veteranëve duke kërkuar hetime të trajtohen pa kërcënime dhe ndërhyrje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...