“Frymëzimi i Thaçit nga Rnkoviqi, Medvedevi, Putini dhe Vuçiqi” - Bota Sot
“Frymëzimi i Thaçit nga Rnkoviqi, Medvedevi, Putini dhe Vuçiqi”

Aktuale

“Frymëzimi i Thaçit nga Rnkoviqi, Medvedevi, Putini dhe Vuçiqi”

Nga: N.Sh Më: 7 shtator 2018 Në ora: 20:57
Hashim Thaçi

Gabimet e Rankoviqit, po i përmirëson presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i frymëzuar nga Putini, Medvedevi dhe Vuçiqi.

Kështu thotë, Nebih Geci, njëri prej shtatë vëllezërve Geci nga Llausha e Skenderajt.

Ai përmes një shkrimi në Facebook, pohon se, takimi i Thaçit me Medvedevin ka qenë produktiv dhe frytdhënës, transmeton gazeta “Bota sot”.

Lexojeni shkrimin e plotë:

Ska nevoje me marre pjese ne bisedime as Akademia e shkencave as opozita as shoqeria civile, duhet te marrin pjese veq keta expertet qe e kane uzorpuar Kosoven nen administrimin e Vuqiqit.

Pikësynimi i ketij njeriu eshte me i permisu gabimet e „Rankoviqit“ qe ia ka bashkangjit Kosoves „Leposaviqin“ ne vitin 1956,e shiqoni qytetare te nderuar nga kush eshte i frymezuar ky njeri, nga Rankoviqi, nga Putini, nga Medvedev dhe nga Vuqiqi,e ne anen tjeter thote rishikimin e 400 km me Serbin filluar prej Istogu e deri ne kufijt e Maqedonis.

Takimi me kryministrin e Rusisë Medvedev ka qene shume produktiv dhe jashtëzakonisht frytedhenes,e pata theksuar me heret qe ky eshte ai qe direktivat i merr nga kancelarit e botes sllave.Sonte e pohoi vet ne Opinion tek Blendi Fevziu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...