Pacolli: Organizata e Frankofonisë i dëshiron mirëseardhje Kosovës duke e vendosur flamurin... - Bota Sot
Pacolli: Organizata e Frankofonisë i dëshiron mirëseardhje Kosovës duke e vendosur flamurin...

Aktuale

Pacolli: Organizata e Frankofonisë i dëshiron mirëseardhje Kosovës duke e vendosur flamurin...

Nga: N.H Më: 12 tetor 2018 Në ora: 08:23
Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli

Ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, dhe njëherit kreu i AKR-së, përmes një postimi në Facebook, thotë se është kënaqësi e madhe që të kontribuosh dhe përjetosh për faktorizimin e Republikës së Kosovës.

Ai ndër tjerash ka shkruar se në faqen zyrtare të Organizatës së Frankofonisë, i dëshirohet mirëseardhje Kosovës duke e vendosur flamurin në një pozicion tepër dinjitoz.

Ja postimi i plotë i Pacollit:

Kënaqësi e madhe që të kontribuosh dhe përjetosh për faktorizimin e Republikës tonë. Faqja zyrtare e Organizatës së Frankofonisë, si organizatë e fuqishme politike botërore i dëshiron mirëseardhje Kosovës duke e vendosur flamurin tonë në një pozicion tepër dinjitoz.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera