Plasin të qeshurat në mbledhjen e qeverisë nga ky gjest i Haradinajt - Bota Sot
Plasin të qeshurat në mbledhjen e qeverisë nga ky gjest i Haradinajt

Aktuale

Plasin të qeshurat në mbledhjen e qeverisë nga ky gjest i Haradinajt

Nga: D.RR Më: 23 tetor 2018 Në ora: 18:27
Pamje nga video

Zëvendëskryeministri i integrimeve Evropiane, Lirak Çelaj, është shërbyer me ujë sot në mbledhjen e qeverisë, nga kryeministri Haradinaj.

Kjo për shkak se Çelaj fliste ngadalë dhe Haradinaj i ofron ujë që ta përfundonte më shpejtë fjalimin.

Pas kësaj, Çelaj e ka falënderuar Haradinaj duke i thënë se po mundohet të jetë më i shpejtë dhe se është në fund të fjalimit, transmeton “Bota sot”.

Të qeshurat nuk mungonin nga pjesëmarrësit e tjerë të asaj mbledhje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...