Qytetarët tregojnë a do t’i bojkotojnë produktet e Serbisë dhe Bosnjës - Bota Sot
Qytetarët tregojnë a do t’i bojkotojnë produktet e Serbisë dhe Bosnjës

Aktuale

Qytetarët tregojnë a do t’i bojkotojnë produktet e Serbisë dhe Bosnjës

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 10:43
Ilustrim

Pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për vënien e taksave prej 10 për qind produktet e këtyre dy shteteve, të shumtë kanë qenë ata që kanë kërkuar bojkotimin e këtyre produkteve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...