Deputeti i LDK-së kërkon nga Pacolii të ketë kujdes me deklaratat e tij - Bota Sot
Deputeti i LDK-së kërkon nga Pacolii të ketë kujdes me deklaratat e tij

Aktuale

Deputeti i LDK-së kërkon nga Pacolii të ketë kujdes me deklaratat e tij

Nga: A.M. Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 13:48
Imet Rrahmani

Deputeti i LDK-së, Imet Rrahmani ka thënë dështimet e politikes së jashtme janë bërë përditshmëri.

Po ashtu, ka shkruar në Facebook se “para se me u gëzu dhe trishtu, po habitemi se si ka mundësi z. Pacolli me shpresu në mëshirën e politikes serbe.?!" 

Postimi i plotë:

Nuk po i “gëzohet” askush d?shtimit për tu pranuar në Interpol, por as nuk po trishtohemi nga lajmi I keq, sepse d?shtimet, jo vetëm në politikë në jashtme të k?saj qeverie janë bërë përditshmëri.

Para se me u gëzu dhe trishtu, po habitemi se si ka mundësi z. Pacolli me shpresu në m?shirën e politik?s serbe.?!

O zotni nëse spo ke mundësi me kry punë s’paku kujdesu pak se çka po deklaron. Nuk ?ahtë Hera e parë që po ja hiq komplet!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera