Final Four i Kupës U-14 dhe U-16 në Ferizaj - Bota Sot
Final Four i Kupës U-14 dhe U-16 në Ferizaj

Basketboll

Final Four i Kupës U-14 dhe U-16 në Ferizaj

Më: 11 prill 2019 Në ora: 19:47
Final Four i Kupës U-14 dhe U-16 në Ferizaj

Në këtë fundjavë në palestrën e sportit ”Bill Clinton’’ në Ferizaj do të zhvillohet Final Four i Kupës U-14 dhe U-16 në konkurrencën e vajzave.

Të shtunën janë në program ndeshjet gjysmëfinale, kurse të dielën do të luhen finalet në të dyja kategoritë.

E shtunë (13.04.2019):

Kastrioti vs Borea 11:00 (U14)

Bashkimi vs Kerasan Prishtina 12:00 (U14)

Kerasan Prishtina vs Borea 13:30 (U16)

United Basket kalon në finale.

E diel (14.04.2019):

11:00 Finalja te U14

13:00 Finalja te U16

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...