Dardanët e rinj do të ballafaqohen me Poloninë - Bota Sot
Dardanët e rinj do të ballafaqohen me Poloninë

Basketboll

Dardanët e rinj do të ballafaqohen me Poloninë

Më: 9 gusht 2019 Në ora: 12:29
Dardanët e rinj do të ballafaqohen me Poloninë

Basketbollistët e Kosovës U16 sot do të kenë ndeshjen e dytë në Kampionatin Evropian, Divizioni B, që po mbahet në Podgoricë.

Dardanët e rinj do të ndeshen me Poloninë nga ora 18:15.

Ky është takimi i dytë për Kosovën, pas humbjes nga Hungaria. Pjesë e këtij grupi janë edhe Suedia, Norvegjia dhe Bullgaria.

Synimet e Kosovës janë të fitojnë përvojë dhe të bëjnë paraqitje sa më të mira.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...