Prishtina – Trepça 89, ndryshon termini i ndeshjes - Bota Sot
Prishtina – Trepça 89, ndryshon termini i ndeshjes

Basketboll

Prishtina – Trepça 89, ndryshon termini i ndeshjes

Më: 19 nëntor 2019 Në ora: 13:34
Ilustrim

Gjatë këtij vikendi do të zhvillohet java e 16-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Ndeshja mes Prishtinës dhe Trepçës 89 ishte paraparë të luhet të dielën, mirëpo tanimë është ndërruar orari i saj.

Ka qenë faqja zyrtare e Prishtinës që ka konfirmuar se kjo ndeshje është zhvendosur për ditën e shtunë.

“Ndryshon termini i ndeshjes së javës 16-të.Ndeshja zhvillohet këtë të shtunë më 23 nëntor nga ora 14.00”, thuhet në njoftimin e klubit prishtinas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat