I çmend fansat, ja me çka e mbulon zogun - Bota Sot
I çmend fansat, ja me çka e mbulon zogun

Basketboll

I çmend fansat, ja me çka e mbulon zogun

Më: 21 janar 2020 Në ora: 16:42
I çmend fansat, ja me çka e mbulon zogun

Basketbollistja italiane, Valentina vigali shpesh turbullon rrjetet sociale me fotot mjaf provokuese.


Së fundmi ajo ka publikuar një foto nudo duke ngjallur shumë komente dhe pëlqime.

Ajo njihet gjithashtu dhe si tifoze e Juventusit teksa numuron reth 2.3 milion ndjekës në Instagram.

Image

I çmend fansat, e mulon zogun me kapelë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat