Vanessa acarohet me reperin, ofendoi Bryantin

Basketboll

Vanessa acarohet me reperin, ofendoi Bryantin

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 12:39
Vanessa acarohet me reperin, ofendoi Bryantin

Tekstet e një kënge rep ishin arsyeja për zemërimin e gruas së legjendës së pamposhtur të NBA, Kobe Bryant.

Reperi amerikan Mick Mill e tërboi Vanessa Bryant, ndërsa teksti i këngës së tij të re i referohet rrëzimit të helikopterit legjendar të basketbollistit tw Lakers, janarin e kaluar, i cili i privoi jetën e tij por edhe vajzës së tij Gianna dhe shtatë personave të tjerë.

"E dashura ime thotë se më do, por nuk ma tregon.

Nëse më merr malli për të, unë do të hip në helikopterin tim dhe do të bëhem një Kobe i ri," thuhet në tekstin e reperit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat