KB Peja konfirmon mungesat e mëdha

Basketboll

KB Peja konfirmon mungesat e mëdha

Më: 7 mars 2021 Në ora: 14:51
KB Peja konfirmon mungesat e mëdha

KB Peja do të këtë mungesa të mëdha në ndeshjen derbi ndaj Sigal Prishtinës.

Dragan Radovic sonte nuk do të mund të llogarisë në Dardan Berishën e Lis Shoshin, me këtë të fundit që pritet të jetë gati nga ndeshja e radhës.

Nga lojtarët e huaj do të paraqiten Brandon Walters, LaRon Dandy dhe Robert Cartwright.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 19:00 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat