E tmerrshme: Prindërit vendosin djalin në shtije për 30 euro - Bota Sot
E tmerrshme: Prindërit vendosin djalin në shtije për 30 euro

Bota

E tmerrshme: Prindërit vendosin djalin në shtije për 30 euro

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 10:41
Postimi ishte i shoqëruar me një fotografi të fëmijës

Prindërit kanë shpallur në internet shitjen e djalit të tyre, për vetëm 30 dollarë.

Postimi ishte i shoqëruar me një fotografi të fëmijës, në të cilën shkruhet: “Fëmijë për shitje, 50 dollarë (Dollarë australian që vlejnë 33 euro). Mund ta sjellim tek ju. Ose mund të vini ta merrni. Gjinia mashkull”.

Gjithashtu ishte shtuar edhe një koment bizar: “I gjatë sa tre peshq”.

Image

Shpallja ishte bërë në platformën online të shitjes dhe blerjes, Gumtree.com, raporton Mirror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...