Vdes në moshën 29 vjeçare personi i njohur televiziv - Bota Sot
Vdes në moshën 29 vjeçare personi i njohur televiziv

Bota

Vdes në moshën 29 vjeçare personi i njohur televiziv

Më: 24 janar 2020 Në ora: 14:01
Foto ilustrim

Ndërron jetë 29-vjeçari, ish-garuesi i “The Bachelorette”, pas një jave në intensivë.

Tyler Gwozdsi, një konkurrent në serinë televizive “The Bachelorette”, ka vdekur nën dyshimin e mb’ idozës së dr’ ogës.

29-vjeçari , i cili u njoh në shfaqje si “Tyler G”, u shtrua në spital më 13 janar, por vdiq në Florida pas një jave në kujdesin intensive.

Sipas TMZ-së, ai dyshohet për mbi’dozë dhe se ai kishte një histori varësie.

Gwozdzi u shfaq në sezonin e 15 të shfaqjes së ABC-së vitin e kaluar.

Prodhuesit e “Bachelor” në një deklaratë ka thënë se janë të prekur nga lajmi tragjik për vdekjen e Tylorit.

Ata shtuan se Tyleri ishte një djalë i dashur dhe një mik i mirë.

Ai ishte një sipërmarrës që po planifikonte të bëhej psikolog dhe kishte “frymë aventureske dhe një gjallëri për jetën”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat