Pesë të vrarë dhe një i lënduar pas përplasjes së një helikopteri në Korenë e Jugut - Bota Sot
Pesë të vrarë dhe një i lënduar pas përplasjes së një helikopteri në Korenë e Jugut

Bota

Pesë të vrarë dhe një i lënduar pas përplasjes së një helikopteri në Korenë e Jugut

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 14:00
Helikopter

Pesë të vrarë dhe një i lënduar pas përplasjes së një helikopteri në Korenë e Jugut

Pas përplasjes së një helikopteri pesë veta kanë humbur jetën dhe një tjetër është lënduar.

Aksidenti ka ndodhur gjatë një testi riparimesh.

Aksidenti ka ndodhur në qytetin e Yonhap.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera