I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Evropë

I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 19:26
Pamje nga videoja

Ky është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat