Burrë e grua vrasin veten, si u gjet i vetëm në shtëpi djali 2-vjeçar - Bota Sot
Burrë e grua vrasin veten, si u gjet i vetëm në shtëpi djali 2-vjeçar

Evropë

Burrë e grua vrasin veten, si u gjet i vetëm në shtëpi djali 2-vjeçar

Më: 6 shtator 2019 Në ora: 23:22
Çifti i ri u gjet i vdekur

Çifti i ri u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në një ngjarje tragjike që dyshohet nga hetimet paraprake për vetëvrasje. Por para se të kryenin aktin e vetëflijimit ata duket se janë siguruar për të siguruar vogëlushin e tyre.

Për fëmijën dy-vjeçar, që raportohet të jetë djali i çiftit, po kujdesen aktualisht të afërmit e tjerë të prindërve të tij. Trupat burrë e grua të çiftit me origjinë Letoneze, u gjetën në Henhurst Hill, në Burton-upon-Trent, mbrëmjen e djeshme.

Kiril Nemcev, 32 vjeç, dhe Lana Nemceva, 23 vjeçe, u gjetën të vdekur në rrethana ende të paqarta, në një provincë, në Angli. Djali i tyre dy-vjeçar u gjet pa asnjë problem brenda në banesë, dhe për të po kujdesen të afërmit.

Shërbimet e urgjencës u thirrën pas ngjarjes që ndodhë gjatë natës së fundit, ngjarje që tronditi zonën dhe tërë Britaninë e Madhe. Fotot e bëra publike në rrjetet sociale tregonin sesi çifti i martuar po shijonte gëzueshëm pushime së bashku vetëm disa ditë më parë.

Kiril, një kuzhinier në “Pizza Express”, dhe Lana, e cila punonte në “Boots Optician”, postuan foto së bashku, teksa shijuan darkën në një loakl më 15 gusht, apo edhe kur edhe festuan ditëlindjen e dytë të djalit të tyre, më 3 gusht.

Pronari i banesës tregoi sesi ia dha me qira shtëpinë çiftit, më shumë se dy vjet më parë. Duke kërkuar që të mbetej anonim ai i tha “Daily Mail”, se ” e morën me qira shtëpinë përmes një agjencie banesash”. Të gjithë fqinjët kanë mbetur të tronditur nga ngjarja. Ata thanë se dukeshin si një familje e bukur – madje ata e mbanin mirë veten

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...