Policët marrëdhënie në orar të punës, harrojnë radion hapur

Evropë

Policët marrëdhënie në orar të punës, harrojnë radion hapur

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 21:31
Ilustrim

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur sëfundmi në repartin e Policisë Rrugore të Romës.

Dy oficerë policie, një vajzë dhe një djalë, ishin duke kryer turnin e natës përballë një kampi refugjatë në zonën e “Tor di Quinto-s” teksa gjatë shërbimit kanë kryer edhe marrëdhënie seksuale me njëri-tjetrin.

Makina, një “Fiat” ishte e fikur, por oficerët kishin harruar të fiknin edhe radion, gjë e cila bëri që kolegët në repart të dëgjonin gjithçka.

Njëri prej tyre njoftoi eprorët duke bërë që tashmë policia të nisë një verifikim për shkelje të etikës në punë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat