Ish-presidenti i Francës u arrestua, gruaja e tij poston foto, ja mesazhi që jep

Evropë

Ish-presidenti i Francës u arrestua, gruaja e tij poston foto, ja mesazhi që jep

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:38
Nicolas Sarkozy dhe Carla Bruni

Pas arrestimit të ish-presidentit francez, Nicolas Sarkozy, gruaja e tij, Carla Bruni, ka zgjedhur një foto për të konfirmuar mbështetjen për të.

Ajo ka publikuar në foto në “Instagram”, ku shihet në momente intime me presidentin dhe përbri saj shkruan: “Çfarë situate e çmendur dashuria ime @nicolassarkozy …. Lufta vazhdon, e vërteta do të mbizotërojë”. 

Image

 

Kujtojmë se Nicolas, u shpall fajtor për korrupsion sot në një gjykatë në Paris dhe u dënua për përpjekjen për të ndikuar në mënyrë të paligjshme tek një gjykatës gjatë kohës që ishte në detyrë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat