Përplasje e hapur në det - Bota Sot
Përplasje e hapur në det

Evropë

Përplasje e hapur në det

Më: 30 nëntor 2018 Në ora: 15:33
Konflikti disi i mistershëm midis tyre rrezikon tani të shpërthejë në luftë të hapur.

Beteja e Moskës dhe e Kievit për Ukrainën lindore ka vrarë mbi 10 mijë njerëz dhe ka dëmtuar ekonomitë e të dyja vendeve. Konflikti disi i mistershëm midis tyre rrezikon tani të shpërthejë në luftë të hapur.

 

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...