Klubi i Serisë A në kaos, sherr dhe dorëheqje pas ndeshjes - Bota Sot
Klubi i Serisë A në kaos, sherr dhe dorëheqje pas ndeshjes

Futboll

Klubi i Serisë A në kaos, sherr dhe dorëheqje pas ndeshjes

Më: 20 prill 2019 Në ora: 18:45
Walter Sabatini

Humbja 3-0 e pësuar në fushën e Bologna-s ka shkaktuar një "viktimë" në radhët e Sampdoria-s. 

Sipas "Sky Sport", drejtuesi Walter Sabatini ka dhënë dorëheqjen pas një sherri me Massimo Ferrero-n, presidenti i klubit bardheblu.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...