Drita barazoi me Gjilanin në Bogovinë - Bota Sot
Drita barazoi me Gjilanin në Bogovinë

Futboll

Drita barazoi me Gjilanin në Bogovinë

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 17:58
Drita barazoi me Gjilanin në Bogovinë

Drita e Bogovinës luajti 1:1 në miqësoren e dytë kundër Gjilanit nga Republika e Kosovës.

Pjesa e parë përfundoi pa gola, ndërsa në të dytën gjilanasit përmes Shabanit kaluan në epërsi prej 0:1. Nuk vonoi shume dhe bogovinasit barazuan në 1:1 përmes Ensar Lumës.

Skuadra e drejtuar nga trajneri Ardian Imeri sot bëri një ndeshje shumë pozitive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat