Bastet favorizojnë ‘Niklin’ - Bota Sot
Bastet favorizojnë ‘Niklin’

Futboll

Bastet favorizojnë ‘Niklin’

Nga: K. Goca Më: 16 korrik 2019 Në ora: 12:14
Bastet favorizojnë ‘Niklin’

Bastet e ndryshme ndërkombëtare e favorizojnë në një masë kampionin e Kosovës, Feronikelin, ndërsa TNS-së i japin me pak gjasa për fitore!  

“10Bet” e ka koeficientin 2.15 për fitoren e Feronikelit, ndërsa për barazim 3.30 dhe 2.85 për triumfin e TNS-së.

“Bet365” favorizon ‘Niklin’ me koeficientin 2.20, me barazim 3.40 dhe 2.90 e ka për fitoren e skuadrës nga Uellsi.

“BetVictor” e ka 2.20 për ngadhënjimin e kampionit të Kosovës, për barazim 3.50 dhe 3.13 për triumfin e mysafirëve, kurse “bwin” 2.25 në favor të skuadrës nga Drenasi, për barazim 3.40 dhe 3.00 për fitoren e TNS-së.
Ndeshja luhet sonte në orën 20.45 në stadiumin "Fadil Vokrri" në Prishtinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...