Erjona Sulejmani “përmbahet”, nga Sardenja bëhet poetike! - Bota Sot
Erjona Sulejmani “përmbahet”, nga Sardenja bëhet poetike!

Futboll

Erjona Sulejmani “përmbahet”, nga Sardenja bëhet poetike!

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 18:38
Erjona Sulejmani “përmbahet”, nga Sardenja bëhet poetike!

Erjona Sulejmani shijon peizazhet e Sardenjës dhe citon Emily Dickinson.

Ish-gruaja e futbollistit Blerim Dzemaili ka postuar një fotografi direkt nga Sassari me një referencë letrare: “Nuk do të jesh kurrë një i burgosur nëse liria jeton te ty”.

Modelja me origjinë shqiptare është gjithnjë në formë të shkëlqyeshme, siç tregohet nga fotot, e cila e portretizon ndërsa ka veshur një fustan të zi, i cili shfaq format sensuale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat