Beqiri do t’i kthehet stërvitjeve 

Futboll

Beqiri do t’i kthehet stërvitjeve 

Më: 6 gusht 2020 Në ora: 15:56
Beqiri do t’i kthehet stërvitjeve 

Lajm i mrekullushëm, Arben Beqiri, do t’i kthehet stërvitjeve, ai ndihet mirë.

Portieri mitrovicas, fatmirësisht është mirë me shëndet dhe ai mund të filloj me ushtrime të lehta si fillim pastaj do të shikohet mundësia ti bashkohet grupit.

Ai për Mitro Sport ka thënë se terapitë i ka përfunduar para dy muajsh dhe për momentin ndihet mirë.

“Tash mundem me ja filluar me stërvitje por me kujdes, me intensitet jo të lartë sepse është fillimi.

Gjatë muajit shtator e bëjmë edhe një vlerësimin me analiza dhe me CD.
Nëse edhe ato dalin mirë atëherë mundemi me iu kthye normalitetit dhe me stërvit me ekip", tha Beqiri.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat