Hyseni te Arbëria - Bota Sot
Hyseni te Arbëria

Futboll

Hyseni te Arbëria

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 19:45
Hyseni te Arbëria

Anëtari i ri i elitës së futbollit të Kosovës, Arbëria nga Dobraja, nuk e ka ndërmend të ndalet, përforcohet edhe me një futbollist.

"KF Arbëria ka arritur marrëveshjen e radhës me lojtarin Ergon Hyseni.
Hyseni ka zgjedhur ndresen e kuqe dhe pritet të shfaqë më të miren e tij në fushen e lojes për skuadren tonë.

Një lojtar i nivelit profesional me rolin e tij defanziv vjen nga skuadra Ferizaji. Hyseni përfaqësonte skuadra si; Vitia dhe Gjilani!

Kryesia KF Arbëria ka mirëpritur transferimin e Hysenit! Ata bashkë sinjalizuan në arritjen e objektivit të klubit!", njodton KF Arbëria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat