Llapi synon fitoren e parë

Futboll

Llapi synon fitoren e parë

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 11:09
Llapi synon fitoren e parë

Java e shtatë e Superligës hapet sot me dy ndeshje që luhen në Skënderaj dhe Brestovik të Pejës.

Në stadiumin “Bajram Aliu”, takohen skuadrat kuqezi, Drenica dhe Arbëria e Dobrajës.

Në Pejë, Llapi udhëton për të synuar fitoren e parë në Superligë, ku e pret Besa e Pejës.

Të dyja takimet fillojnë në ora 14:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat