Istogu publikon listën e lojtarëve kundër Lirisë 

Futboll

Istogu publikon listën e lojtarëve kundër Lirisë 

Nga: K.G. Më: 16 prill 2021 Në ora: 23:05
Istogu publikon listën e lojtarëve kundër Lirisë 

Skuadra e Istogut është gati për sfidën ndaj Lirisë nga prizreni dhe synon fitore. 

Istogu ka publikuar edhe listën për sfidën e nesërme (15.00) të javës së 23-të të Ligës së Parë të Kosovës, grupi A në futboll.

Ndeshja luhet në stadiumin “Demush Mavraj” në Istog. 

“Lojtarët e ftuar për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë:

Trajneri Nazmi Rama me ndihmësit e tij, Hysni Kabashi, Mehdi Arifaj dhe Kemajl Saliagiç, kanë ftuar këta 18 futbollistë për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë.

Portierët: Valmir Hajrizaj, Dardan Podrimaj.
Mbrojtësit: Egzon Kurteshi, Fatmir Rexhaj, Bleon Alushaj, Granit Ademaj, Dardan Bajraktari, Kadri Kastrati.

Mesfushorët: Qendrim Jahaj, Qendrim Krasniqi, Marius Stephane, Dylan Effa, Herolind Zekaj, Mwrgim Qarri, Erjon Çeta.
Sulmuesit: Florent Rexhaj, Malsor Blakaj, Yoan Olivier”, njofton KF Istogu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat