Reprezentuesi i Kosovës shënon në Serie A

Futboll

Reprezentuesi i Kosovës shënon në Serie A

Më: 9 maj 2021 Në ora: 17:28
Reprezentuesi i Kosovës shënon në Serie A

Mërgim Vojvoda ka gjetur edhe golin e dytë në Seria A.

Reprezentuesi i Kosovës ka shënuar gol në barazimin (1:1) mes Hellas Veronas dhe Torinos.

Pas asistimit të Ansaldit, Vojvoda kaloi në epërsi Veronan (85′).

Fatkeqësisht, pas tre minutave, Dimarco barazoi rezultatin, kësisoj Torino nuk ia doli të arkëtojë pikët e plota.

Ndërkohë, Torino renditet në pozitën e 15-të me 35 pikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat