Pirlo është gati të kthehet në stol

Futboll

Pirlo është gati të kthehet në stol

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 21:05
Andrea Pirlo

Pirlo është gati të kthehet në stol, kontaktohet nga presidenti i klubit italian.

Andrea Pirlo po mendon të kthehet menjëherë në lojë pas lamtumirës ndaj Juventus.

Fitues i Kupës së Italisë dhe Superkupës me Zonjën e Vjetër, “Maestro”  mund të ketë një shans të dytë në Serinë A.

Sipas Il Secolo XIX, trajneri italian ka përfunduar në shënjestrën e Sampdoria-s, me presidentin Massimo Ferrero që duket se ka patur një kontakt telefonik me të.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat