Lukaku vazhdon stërvitjen individuale

Futboll

Lukaku vazhdon stërvitjen individuale

Më: 24 korrik 2021 Në ora: 20:01
Lukaku vazhdon stërvitjen individuale

Lukaku vazhdon stërvitjen individuale!

Ende me pushime pas angazhimeve në Kampionatin Evropian me Belgjikën, sulmuesi i Inter pritet nga ekipi në ditët në vijim.

Ndërkohë ai vrapon, nuk ndalet dhe e tregon atë në Twitter:

“I përkushtuar, i vendosur dhe i disiplinuar. Është gati koha …”, shkroi sulmuesi belg.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat