Man United në formë të shkëlqyer

Futboll

Man United në formë të shkëlqyer

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 11:36
Man United në formë të shkëlqyer

Man United në formë të shkëlqyer pret në shtëpi Aston Villan.

Skuadra e Solskjaer mban vendin e parë në Premier League me 13 pikë po aq sa kanē Chelsea dhe Liverpool.

Në këtë takim CR7 pritet ta nisë nga minuta e parë.

Formacioni i mundshëm i Man Utd: De Gea; Wan-Bissaka, Varane, Maguire, Shaw; Fred, McTominay; Greenwood, Fernandes, Pogba; Ronaldo.

Formacioni i mundshëm i Aston Villës:Martinez; Mings, Hause, Konsa; Cash, Luiz, Nakamba, McGinn, Young; Ings, Watkins.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat