Gjendet i vdekur një tifoz i Lazios pas ndeshjes me Parman - Bota Sot
Gjendet i vdekur një tifoz i Lazios pas ndeshjes me Parman

Futboll

Gjendet i vdekur një tifoz i Lazios pas ndeshjes me Parman

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 23:47
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një tifoz i klubit italian, Lazios, është gjetur i vdekur menjëherë pas përfundimit të ndeshjes së sotme mes Parmas dhe klubit romak.

Pasi përfundoi ndeshja, personi i moshës mesatare u largua nga stadiumi për të shkuar te stacioni, ku pastaj është gjetur trupi i tij i shtrirë në tokë.

Pas ardhjes së ambulancës, personi ishte i pajetë.

Policia italiane e ka marrë në dorë rastin, dhe ka filluar me investigimet për rastin e ndodhur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...