Sensacioni i Evropës po debuton te Italia - Bota Sot
Sensacioni i Evropës po debuton te Italia

Futboll

Sensacioni i Evropës po debuton te Italia

Më: 18 nëntor 2018 Në ora: 18:23
Sensacioni i Evropës po debuton te Italia

Sandro Tonali pritet të debutoj me Italinë.

Italia do të përballet me SHBA-të në kuadër të miqësores, ndërsa Sandro Tonali me shumë gjasë do të debutoj.

Roberto Mancini e ka ftuar talentin italian që aktualisht luan te Brescia, 

Gjithashtu, trajneri i Italisë pritet që të startoj nga fillimi edhe me Daniele Ruganin dhe Domenico Berardin.

Më poshtë mund ta shikoni formacionin e mundshëm të ‘Azurëve’:

Italia: Donnarumma; De Sciglio, Bonucci, Rugani, Emerson Palmieri; Barella, Tonali, Gagliardini; Politano, Lasagna, Berardi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...