Sportiste dhe si modele, lë pa fjalë shumëkënd në Kosovë - Bota Sot
Sportiste dhe si modele, lë pa fjalë shumëkënd në Kosovë

Hendboll

Sportiste dhe si modele, lë pa fjalë shumëkënd në Kosovë

Nga: K. G. Më: 6 gusht 2019 Në ora: 14:29
Sportiste dhe si modele, lë pa fjalë shumëkënd në Kosovë

Është tip shumë i hareshëm, e do me zemër sportin dhe modelizmin. Është hendbollistja e talentuar, Elisa Gashi, e cila ka ambicie të mëdha në karrierën e saj.

Image

Ajo ka 17 vite por që ka në shpirt hendbollin dhe modelizmin, që të dyjat i shkojnë fortë.

Me veshjen e fundit të saj paralajmëron se mundet në një të ardhme t’i futet edhe modelizmit.

Është lojtare e talentuar dhe që jeton me sportin. Sportiste e si modele, lë pa fjalë shumëkënd në Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat