Jep çehre Lul e fol për lezet, shprehu! - Bota Sot
Jep çehre Lul e fol për lezet, shprehu!

Hendboll

Jep çehre Lul e fol për lezet, shprehu!

Nga: K. G. Më: 2 janar 2020 Në ora: 18:18
Jep çehre Lul e fol për lezet, shprehu!

Aparati e ka zënë shumë nervoz Lulzim Abazin, ish kryetarin e klubit të hendbollit Kastrioti nga Ferizajt. 

Luli është anëtar i bordit të FHK-së dhe i veshur me pedant se gjithë bordi, por në foto pamjen e ka vranët!

Jep çehre Lul e fol për lezet, shprehu!

Kush po ta prish e kush nuk po të dëgjon, a mos vallë ke ndonjë plan bombë!? Në vitin 2019 nuk u shpreh, ruajti qetësinë e sa për vitin 2020, është fillimviti dhe janë ende në festë! Nuk do me ia prish lezetin këtij Vitit të Ri!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat