I takon Brezit të Republikës

Hendboll

I takon Brezit të Republikës

Nga: K. G. Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 15:15
Sebahate Neziri

Sot punon por ka kohë që të përcjellë edhe ndeshjet e hendbollit.

I takon Brezit të Republikës.

Me shumë shoqe kontribuan në mbajtjen gjallë të hendbollit në vitet e 90-ta, në kohën e okupimit (1991-1999), sakrifikuan dhe i rezistuan regjimit serb. Sebahate Neziri, ish hendbolliste e mirënjohur.

Një kohë edhe trajnere.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat