Një kundër një - Bota Sot
Një kundër një

Hendboll

Një kundër një

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 14:30
Një kundër një

Një kundër një. Koncentrim, "lexim" i kundërshtarit, parashikim i lëvizjes së tij, zgjedhje e momentit dhe e këndit.

Shumëllojshmëri goditjesh e pritje maestrale.

Penalltitë shpesh janë vendimtare në sportin tonë magjik.

E bëjnë dallimin, kompletojnë hendbollin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat