Kosova në presion të madh të parakualifikueseve

Hendboll

Kosova në presion të madh të parakualifikueseve

Nga: K.G. Më: 2 qershor 2021 Në ora: 12:48
Orari i ndeshjeve

Kosova është në presion të madh të parakualifikueseve në Kampionatin Evropian në hendboll (femrat).

Synimi i tyre është që zënë vendin e parë në grupin 1 dhe të shkojnë më tej.

“Para Kombëtares tonë janë tri ndeshje me peshë. 

Synimi dihet - angazhimi maksimal me shpresë për të kaluar fazën e parë kualifikuese dhe për të bërë hapin para”, shkruan në faqen e FHK-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat