Aty ku e meriton do të qëndrojë Gashi!

Hendboll

Aty ku e meriton do të qëndrojë Gashi!

Nga: K.G. Më: 31 gusht 2021 Në ora: 20:35
Aty ku e meriton do të qëndrojë Gashi!

Hendbollistja më e mirë në pozitën e qendrës në Kosovë, Puhiza Gashi, por stërvitet në malet e Sharrit,

Ajo ka përzgjedhur edhe lartësinë, aty ku ndihet më komod dhe po i mbush bateritë për edicionin e ri.

Një fotografi që e kemi siguruar, shihet se si ajo po stërvitet në lartësinë malore.

Ajo synon të jetë në formën më të mirë, më e mirë se në edicionin që e lamë pas.

Së fundi ka luajtur me sukses për klubin Kastrioti nga Ferizaj, e cila ka qenë ndër me të merituarat për rezultatet klubit.

Njihet me shpejtësi e teknikë, ka mjeshtri të shënojë nga pozitat më të vështira.  Krejt në fund, aty ku e meriton do të qëndrojë Gashi!
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat