Hoti uron anëtarët e forumeve, janë shtylla të rëndësishme të LDK-së - Bota Sot
Hoti uron anëtarët e forumeve, janë shtylla të rëndësishme të LDK-së

Lajme

Hoti uron anëtarët e forumeve, janë shtylla të rëndësishme të LDK-së

Më: 11 mars 2019 Në ora: 15:20
Avdullah Hoti

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së Avdullah Hoti, përmes një postimi në Facebook, ka uruar të gjithë anëtarët të këtyre dy forumeve, që janë dy shtylla të rëndësishme të aktivitetit të LDK-së.

Postimi i plotë:

Forumi i Gruas dhe Forumi Rinor i LDK-së sot shënuan 29 vjetorin.
Urime të gjithë anëtarëve të këtyre dy forumeve, që janë dy shtylla të rëndësishme të aktivitetit të LDK-së. Urime kryetares së Forumit te Gruas, deputetes Lirije Kajtazi, dhe kryetarit të Forumit Rinor, deputetit Fidan Rekaliu.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...